בלונים לברית

0
2468
בלונים לברית

זאטוט חדש נולד וזו בהחלט סיבה למסיבה. כאשר אנו חוגגים ברית או בריתה לילד חדש אנו רוצים להשקיע באירוע שיהיה נעים לאורחים ומהנה. העניין הוא שבדרך כלל יש לא מעט ילדים באירועים כאלה גם בגלל שמדובר באירוע של הורים צעירים שרב חבריהם הם הורים צעירים גם כן והסיבה השנייה היא שבדרך כלל מדובר באירוע צהרים כך שההורים גם מביאים ילדים קטנים לחגיגות הברית. מהסיבות האלה, בלונים הם אחד מהטרנדים הנפוצים ביותר בהפקת אירועים כמו בריתות ומשמשים גם לקישוט כמו שער בלונים לכניסה או רשת בלונים מעל רחבת ריקודים, אך גם כשעשוע לילדים שמגיעים לחגוג את השמחה. הפעם נסקור כמה מסוגי הבלונים לאירועים המתאימים לאירוע כמו ברית מילה ופדיון הבן.

שער בלונים לכניסה

כאשר נכנסים לאולם, רובנו היינו מעדיפים שבמקום לראות את הכניסה לחדרי השירותים או סתם קיר לבן, שיחכה לנו זר בלונים מיוחד שמאפשר לנו להיכנס דרכו. כך לדוגמא ניתן לעצב שער בלונים עם השם של הילד החדש, או שער מרובע צבעוני שישמח כל ילד ומבוגר שיכנסו לאולם.

רשת בלונים לרחבת הריקודים

דמיינו לעצמכם עשרות מבוגרים וילדים מפזזים על רחבת הריקודים כאשר לפתע משתחררת הרשת מעל ראשם ואל הרחבה גולשים עשרות בלונים מתפוצצים בכל מיני צבעים. האורחים כולם יתחילו לשחק בהם ולהעביר אותם מיד ליד. בלונים כאלה משאירים רושם בלתי נשכח.

הפרחת בלונים

יש כאלה המעדיפים לרכוש זר בלוני הליום, לקשור אותם יחד ולשלוח אותם לאוויר הפתוח. כאשר עושים זאת נהוג לבקש משאלה כמו בריאות והצלחה לילד החדש. מדובר באקט סמלי ומרגש שכל משפחה אוהבת.

בלונים מעוצבים

בלונים לברית יכולים להיות גם חלק בלתי נפרד מעיצוב האולם. מצד אחד אפשר לקשר לכל כסא בלון הליום בודד אך אפשר גם להשתמש בבלונים בדמויות כמו בלון בוב ספוג, בלוני מוצץ וכדומה. ישנו קטלוג רחב מאוד של מגוון סוגי בלונים המתאימים לאירועים כאלה המגיעים בגדלים שונים ובצבעים שונים, צריך רק לבחור את הסוג הנכון לכם.

לסיכום, כאשר עורכים חגיגות בריתה או ברית לילד חדש, דווקא מוצר שאינו עולה הרבה כסף הוא זה שיכול לעשות את השמחה. בלונים הם מוצר זול מחד אך מרגש מאוד מאידך ועל כן מומלץ לבדוק אותו לפני שחוגגים את הולדת הילד החדש.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here