מגוון טיפולים קוסמטיים

0
180
קרדיט - Canva

טיפול שנועד לספק מראה חלק וצעיר יותר

מילוי קמטים הוא הליך קוסמטי שמטרתו להפחית את הופעת הקמטים, הקמטים העדינים וסימני הזדקנות אחרים בעור. טיפול זעיר פולשני זה כולל הזרקת חומרים מתחת לעור כדי למלא קמטים, ולספק מראה חלק וצעיר יותר. חומרי מילוי עור פופולריים מכיוון שהם מציעים תוצאות מיידיות, זמן השבתה מינימלי ואלטרנטיבה פחות פולשנית למתיחת פנים כירורגית.

ישנם מספר סוגים של מילוי קמטים, כל אחד מתאים לצרכים ואזורים שונים בפנים. הסוגים הנפוצים ביותר כוללים חומצה היאלורונית (HA), סידן הידרוקסילפטיט, חומצה פולי-L-לקטית וחרוזים פולימתיל מתאקרילט. חומצה היאלורונית, חומר המופיע באופן טבעי בעור, מועדפת בזכות תכונות הלחות והמראה הטבעי שלה. חומרי מילוי אלו משתנים בצפיפות ובאורך חיים, עם השפעות שנמשכות בין שישה חודשים למספר שנים, תלוי בסוג חומר המילוי ועור האדם.

ההליך כולל בדרך כלל סדרה של הזרקות באמצעות מחט עדינה או קנולה. זה מהיר יחסית, בדרך כלל מסתיים בתוך 30 דקות עד שעה, והמטופלים יכולים לחזור לפעילותם הרגילה כמעט מיד. ניתן להשתמש בהרדמה מקומית או בקרם הרדמה כדי למזער את אי הנוחות.

אלטרנטיבה פופולרית ומודרנית

מתיחת פנים ללא ניתוח המכונה לעתים קרובות מתיחת פנים לא כירורגית, היא אלטרנטיבה פופולרית יותר ויותר להליכי מתיחת פנים כירורגיים מסורתיים. גישה זו משתמשת בטכניקות פולשניות מינימליות שונות להשגת מראה פנים מחודש וצעיר יותר ללא צורך בחתכים או הרדמה כללית. מתיחת פנים לא ניתוחית פונה לאלו המחפשים תוצאות אנטי-אייג'ינג משמעותיות עם סיכון נמוך יותר ועלות נמוכה יותר בהשוואה לשיטות ניתוחיות.

מתיחת הפנים הלא ניתוחית כוללת מגוון טיפולים הניתנים להתאמה לצרכים ולמטרות האישיות. אלה כוללים טיפולים להזרקה כמו חומרי מילוי עור ובוטוקס, המפחיתים קמטים ומשיבים נפח; טיפולי לייזר ותדרי רדיו (RF), המהדקים את העור וממריצים את ייצור הקולגן; וטיפולים מבוססי אולטרסאונד כמו Ultherapy, אשר מרימים ומצמצמים שכבות עמוקות יותר של עור ושרירים.

חומרי מילוי עוריים, כגון חומצה היאלורונית, משמשים להעלאת אזורים ספציפיים בפנים, למילוי קווים עמוקים ולהשבת נפח שאבד, במיוחד סביב הלחיים, קו הלסת ומתחת לעיניים. הזרקות בוטוקס מכוונות לקמטים דינמיים, כמו רגלי עורב וקמטי מצח, על ידי הרפיה זמנית של השרירים הגורמים לקמטים אלו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here