מניעת אבנית

0
34

קרה לכם שוויתרתם על כוס הקפה משום שגרגירי האבנית שצפו בתוכה? סביר להניח שזה קרה לכם יותר מפעם אחת. בחלק גדול ממשקי הבית קרה לא אחת שלא היו מים חמים למקלחת בשיאה של עונת החורף – וזה קורה גם בגלל מצבורי אבנית שיוצרים סתימה בצנרת המים. לכל התופעות הללו יש פתרון פשוט והוא מניעת אבנית באמצעות מסנן ייעודי.

מניעת אבנית  – בבית

מסנן מיוחד למטרת מניעת אבנית, מונע את הצטברותה ע"י שחרור של אבץ. נוכחות האבץ במים מביאה לכך שהאבנית לא נעלמת אך צורת ההתגבשות שלה בתוך המים משתנה, וכך האבנית לא תידבק לדפנות הצנרת, לא תביא לסתימות בצנרת או בדוד השמש, ועוד. האבנית לא "תתלבש" על גופי החימום וכך אתם גם תחסכו בחשבון החשמל שלכם. זאת משום שתידרש פחות אנרגיה לקומקום החשמלי, למכונת הכביסה, למדיח הכלים, ולדוד.

מניעת אבנית  – במשרד

גם במשרד ובמקומות עבודה חשוב מאוד לספק לעובדים שתייה חמה ללא גרגירי אבנית. הדבר גם משדר רושם חיובי כלפי קולגות ולקוחות אשר מגיעים למשרד לפגישות עבודה על כוס קפה.

מניעת אבנית – התקנת המסנן

חשוב להתקין מסנן אבנית אשר עומד בתקנים השונים. מסנן אבנית שאיננו עומד בתקנים הוא לא מסנן שאתם יכולים לסמוך על אופן הפעולה שלו. כל מה שאתם צריכים זה ייעוץ מקצועי להתאמת המסנן הספציפי לצרכים שלכם, ותתחילו ליהנות ממים נקיים ללא גרגרי האבנית. חשוב לשים לב שיש מסננים אשר דורשים תחזוקה ויש מסננים אשר לא דורשים תחזוקה. יש דגמים שונים ויש אופציות שונות למסנני מניעת אבנית – וההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם היא לפנות לחברה אשר מתמחה בפתרונות טיהור מים וחסכון באנרגיה, ליעוץ והצעת מחיר.

כמה זה עולה?

כאמור, יש מסננים שונים עם מחירים שונים, וחשוב מאוד לבחור את המסנן שיתאים עבור הצרכים שלכם. שימו לב שהתועלת של מניעת אבנית הינה גבוהה מאוד, שגם חוסכת לכם שנים קדימה בחשבון החשמל – ולכן הסכום אותו תשקיעו על רכישת המסנן עצמו הוא שולי בהסתכלות של שנים קדימה.  לסיוע והכוונה, פנו אל חברת תמהיל המובילה בתחום מסנני המים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here