סדנאות לקבוצות

0
107
מארזים לחנוכה
Credit: Pixabay.com

יכול להיות שאתם קבוצה של חברי ילדות שרוצים לחזק את הקשר ויכול להיות שאתם בני משפחה שהרבה זמן לא יצא לכם לבלות ביחד, יכול להיות שאתם צוות עובדים בחברה מסוימת ויכול להיות שאתם קבוצה בכל פורמט שהוא, אם אתם רוצים להיות מגובשים, אם אתם רוצים להרגיש ביחד ולהכיר טוב יותר האחד את השני אין כמו סדנאות לקבוצות למטרה הזו. יש אין ספור סדנאות כאלו אבל ב"ציפור הנפש" תוכלו ליהנות גם מסדנא מגבשת וגם מערך מוסף. אילו סדנאות יש בעמותה? יש סדנאות לימי הולדת ויש סדנאות יצירה כמו יצירת עציץ סבונים הכנת ארגז עץ ואחרים. אין ספק שכל קבוצה תוכל ליהנות ממגוון הסדנאות המוצע.

מארזים לראש השנה

עם יד על הלב, כמה אתם מחכים לרגע הזה בו ראש השנה כבר יהיה בפתח ו"תצטרכו" לחפש מתנות ליקרים לכם? אתם בטח מאוד מחכים כי אין כיף כמו לתת למישהו אחר, להעניק ולראות את הצד השני מאושר.  ראש השנה הוא חג שכולם אוהבים וכולם מעבירים בו מתנות האחד לשני ואם אתם מחפשים מארזים לראש השנה אתם יכולים לבחור ממגוון רחב של אפשרויות שחלקו רלוונטי לחג עצמו וחלקו כללי, מה שאומר מתנות שאפשר לתת כל השנה (כמו גאדג'טים, ספרים ואחרים) העיקר שתקלעו לטעם של המקבל כדי שהוא ישמח.

מארזים לחנוכה

ומה עם מארזים לחנוכה? גם הם פופולאריים. חנוכה הוא לא עוד חג אלא חג מואר שכולם מתרגשים לכבודו. מארזים מעין אלו יכולים להיות מארזים של חנוכייה, נרות, שמן זית, ודברים אחרים שרלוונטיים לחג, חלקם אכילים וחלקם לא. אבל אפשר כפי שציינו להזמין גם מארז ממגוון המוצרים שמוצעים בציפור הנפש, ולהעניק לא רק מתנה אלא הרבה מעבר לזה. להעניק חוויה ייחודית למקבל ולעשות מעשה טוב.

אם אתם עוד לא מכירים את "ציפור הנפש" זה בהחלט הזמן להכיר. זו עמותה שיושבת בכפר הדרוזי עוספיא, כפר מדהים שממוקם על צלע הכרמל, אזור שאפשר בהחלט לנצל גם ליום טיול. ב"ציפור הנפש" יש אמנים מתמודדי נפש שיוצרים והיצירות שלהן אלו המתנות שנמכרות. יש לא מעט וועדי עובדים שכבר קנו כמויות גדולות של מתנות כמו גם אנשים פרטיים שנדהמו מהיצירות המרהיבות ומהרעיון המיוחד שמאחורי העמותה, וגם אתם יכולים להיות חלק מזה.

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום במספר 04-8699862 וצוות העמותה ישמח לתת לכם מענה לכל שאלה שיש לכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here