סורק ברקוד

0
369
happy-be-working-my-own-business-startup-female-entrepreneur-smiling-while-holding-package-scanner_662251-1897

סורק ברקוד הוא מכשיר מתוחכם לקריאת נתונים מקודדים בברקוד. מכשירים אלו קוראים קודים המודפסים על כל סוגי המדיה: נייר, קרטון, ציפויי פלסטיק, משטחי מתכת ועוד. סורק ברקוד לציוד מסחרי הוא מכשיר המקל על העבודה עם הנתונים בחנויות ובמחסנים. המכשיר משמש כחלופה להזנת נתונים ידנית. הסורק תופס בביטחון את הקטגוריה של כלי עבודה חיוניים כמעט בכל תחומי העסקים. חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, המתמחה בייבוא ושיווק של מכשירי אופטימיזציה שיכולים לייעל את העבודה שלכם בעסק, מזמינים אתכם לעיין בקטלוג הסורקים המקצועיים המוצא באתר.

מהו סורק ברקוד והפונקציות החשובות שלו?

המטרה העיקרית של סורק ברקוד היא לקרוא מידע על המוצר. מכשירים אלו משמשים במסחר, במחסנים, במכירת מוצרים עם תיוג ועוד. קטגוריות מסוימות של מוצרים, כגון מוצרי טבק, דורשות תיוג חובה. יצרנים ומוכרים של מוצרים כאלה בהחלט צריכים לקנות סורק ברקוד. כדי להבין כיצד פועל סורק ברקוד, בואו נסתכל על 2 סוגי סריקה שונים מהותית. סורקים חד מימדיים ודו מימדיים, עקרון הפעולה יהיה שונה.

עקרון הפעולה של סורק חד מיימדי- סוג לייזר

הסורק החד מיימדי מצויד בפולט בצורת LED (קרן לייזר). האלומה, כאשר מרחפת מעל ברקוד לוכדת נתונים, ומעביר נתונים לבלוק ה-RAM. ברוב המקרים, לסורקים יש מערכת אופטית מיוחדת המורכבת מעדשה וחוט פולט. זה מאפשר לכם לקרוא את הברקוד בריחוף אחד. לשם כך, המפעיל רק צריך לכוון את הסורק על הברקוד.

עקרון הפעולה של סורק דו מיימדי- סוג תמונה

ערכת העבודה של סורקים דו מימדיים מסודרת על פי העיקרון של סריקת תמונות. הברקוד מצולם והנתונים המוקלטים מועברים למחשב לזיהוי מאוחר יותר. בניגוד לסורקי לייזר, סורקי צילום בטכנולוגיית תמונה (סריקת הדמיה) מזהים גם ברקודים חד מימדיים וגם דו מימדיים. בנוסף לזיהוי המידע המועבר למחשב אישי, סורק המצויד במעבד מיוחד יכול לפענח באופן עצמאי את הנתונים הסרוקים.

כפי שניתן לראות סורקי ברקוד הם קטגוריה שלמה של מכשירים. סורק ברקוד מציג דגמים עם פונקציונליות שונה. להתאמת הסורק האופטימאלי ביותר עבור הצרכים שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת. התקשרו עכשיו 0508494928

 

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here