מוניות נגישות

0
712
מונית נגישה

שירותי המוניות הם שירותים נוחים מאוד עבור אנשים שרוצים להגיע במהירות ליעדם. לרוב נהנים מהשירות אנשים שאין ברשותם רכב פרטי. אך האמת היא שגם עבור נהגים שיש להם רכב פרטי בחניה, שירת המוניות עשוי לקצר הרבה תהליכים. כמו למשל כאשר מדובר בנסיעה לנמל התעופה או נסיעה למקום בו ישנה מצוקת חניה. לחילופין, נהגים שאינם בכושר פיזי ורוצים להגיע ליעדם ברכב ספיישל ולא בתחבורה הציבורית, כל אלו עשויים להפיק תועלת רבה משירותי המוניות.

ישנה גם אוכלוסייה מיוחדת שהיא תלויה במיוחד בשירותי הנסיעות הללו של חברות ההסעה. מדובר באנשים מוגבלים ונכים, אשר לא יכולים להתנייד באופן עצמאי ומשוחרר. הם חייבים את שירותי ההסעה. אם אין להם רכב פרטי או שהם לא מסוגלים לנהוג בכוחות עצמם, הרי ששירותי ההסעות למיניהם מהווים עבורם הצלה של ממש ורק הודות להם הם יכולים לצאת מהבית. מוניות נגישות, כלולות בשירות מיוחד זה.

מוניות נגישות – זה מה שהנכה צריך

לא כל חברת מוניות ולא כל מונית מתאימים לשירותם של נכים ובעלי מוגבלויות.

לאוכלוסייה זו צרכים שונים מכל אדם אמצעי התחבורה בו הוא יוכל לנסוע הוא רק מוניות נגישות.

מה זה כולל?

המונית לנכה אמורה להיות עם מעלון מיוחד כדי שהנכה יוכל לעלות בקלות לרכב. חשוב שהמושבים יהיו רחבים ונוחים למקרה שהוא מסוגל לעבור ולשבת על כיסא ברכב. מעבר לכך חשוב שהרכב יהיה מרווח וגדול וזאת כדי שהוא יצליח להתנייד ברכב ולשבת שם בנוחות. בנוסף חשוב שהמונית תוכל להכיל את הציוד שיש לנכה שלעיתים הוא תופס מקום רב.

מקצועיות הנהג

עד כה מנינו את הצרכים הטכניים ואת התנאים החומרים ההכרחיים של הרכב המיועד לנכה. אך יש דבר חשוב ומשמעותי נוסף עליו יש לתת את הדעת. מקצועיות הנהג. הוא  אמור להיות אדם אדיב, סבלני ועם הבנה לנפשו של הנוסע המוגבל. בלי כל אלה, לא תהיה כל תועלת למכונית הנגישה לנכה.

חברת מישל הסעות מציעה שירות של הסעות לכלל האוכלוסייה לצד האפשרות של הסעות לנכים,

ומוניות נגישות המציעות מענה מושלם לכל נוסע עם שירות ואדיבות ללא תחרות.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here