עיצוב פנים הוא כמו לבוש לבית

0
91
קרדיט Pixabay

תהליך העבודה של תכנון בית לוקח בחשבון תמיד לא רק את תנאי המקום שבו בונים ומעצבים אלא גם ובעיקר את האישיות של בעלי הבית. זה ברור לכל מי שמזמין מעצבי פנים או אדריכלים בחיפה שהטעם האישי שלו בסופו של דבר יקבע אבל את הרעיונות וההשראה הם מקבלים גם ממקורות נוספים. תחילתו של תכנון כזה היא בתשאול ובהבנת הצרכים של בעלי הבית ולאחר מכן היכרות מעמיקה עם אורח החיים שלהם וההעדפות האישיות שלהם. עיצוב פנים הוא למעשה הלבשת הבית בצבעים ובצורות, במרקמים ובחומרים שונים וחשוב מאוד לקבוע אילו מהם מתאימים באמת לאישיות של בעלי הבית כדי ליצור את ההתאמה המושלמת ביניהם. רק כך אפשר להבטיח שהעיצוב יביא לבית שיש בו הרבה מאוד נוחות ותחושה ביתית וכולם ירגישו שהם רוצים לחזור הביתה בסוף היום ולהשתרע בו כדי ליהנות מהפנאי שלהם. המעצבת והנדסאית האדריכלות סיגל וייס מציעה ללקוחותיה עיצוב פנים מהרגע שבו מתחילים לתכנן, דרך הגשת כל הבקשות לאישורים ועד עיצוב הבית וההום סטיילינג שלו.

לתכנן בית שנעים בו בכל עונה

ביתיות היא תחושה סובייקטיבית אבל העקרונות שמובילים אליה די אוניברסליים ואינם משתנים. העקרונות הנכונים של חלוקת חלל וקומפוזיציה נוחה ומינימליסטית מדריכים מעצבת פנים בצפון ליצור מרחב ביתי חמים ונעים מבלי להיות גדוש מדי. היום יש מגמה ברורה לא להכביר בפריטים שהופכים את החיים בבית לעמוסים מדי בגלל פחות מדי מקום לנוע ולחיות. בית אינו מוזיאון חפצים ולכן הנטייה של המעצבים כיום היא להכניס רק מה שבאמת נחוץ להיות בו כדי שיהיה נעים בו מבלי שתצטרכו לפנות ממנו כל מה שכבר אינו משרת אתכם בכל שנה. המחשבה מראש על נוחות ביתית לוקחת בחשבון גם את זה ולכן רוב העיצובים היום באמת פונקציונליים יותר מאשר ניסיון להיראות גרנדיוזיים ודרמטיים.

עיצוב פנים שמתאים לסביבה שלו

אחד העקרונות שאי אפשר בלעדיהם כיום הוא להתאים את הבית לסביבה שלו ואם היא נינוחה וכפרית אפשר להציע עיצובים שונים שלא יהיו מנוגדים מדי לרוח המקום. כך אפשר להשתלב בצורה נעימה עם המרחב וליצור זרימה שלווה ורגועה יותר שחשוב למצוא בכל בית. מעצבי פנים מומלצים בשרון יכולים לעצב בתי יוקרה או דירות במגדלים בכל תקציב אבל מה שחשוב באמת הוא עד כמה הלקוחות מרגישים שם בבית ולא מוכנים לוותר על כל רגע שלהם בו. מעצבת הפנים סיגל וייס מציעה לכם עיצוב פנים מניסיונה העשיר בעיצוב בתים וחללים עסקיים בכל מקום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here