פסיכיאטר מומלץ

0
591
פסיכיאטר מומלץ
קרדיט: Freepik.com

המודעות ההולכת וגוברת לתחום בריאות הנפש מנגישה את עולם הפסיכיאטריה עבור אנשים רבים שבעבר לא שקלו לפנות לסיוע שכזה. ישנם היבטים רבים בהם פסיכיאטר יכול לסייע לנו. הוא יכול לספק אבחון ראשוני במקרה של קשיים נפשיים, וישנם מקרים רבים בהם טיפול תרופתי עשוי לסייע לך להתמודד עם מצוקה נפשית. פסיכיאטר מומלץ יוכל לספק לך מענה גם לאורך זמן בפגישות מעקב סדירות. אם התבקשת לספק חוות דעת מקצועית מפסיכיאטר לקידום תהליך מול רשויות, איש המקצוע המתאים יאפשר לנו לקבל את המענה המדויק ביותר לצרכים שלנו. ד"ר אביתר שגב סיפק לאורך השנים מענה אישי ומותאם למגוון מטופלים וסייע להם לרכוש דרכי התמודדות טובות יותר בעת מצוקה נפשית.

גורם מאבחן מיומן יסייע לך לקדם כל תהליך

אם חווית טראומה כתוצאה מתאונה או מכל פגיעה אחרת, או אם התפתחה הפרעה נפשית בשלב כלשהו בחייך, ייתכן ומגיעות לך זכויות. לדוגמה, אם מצבך הנפשי השפיע על תפקודך באופן שפגע בכושר ההשתכרות שלך, ניתן לפנות אל המוסד לביטוח לאומי ולקבל הכרה בנכות. כדי לזכות להכרה שכזו, יהיה עלינו למסור לוועדה הרפואית חוות דעת פסיכיאטרית. תהליך האבחון אינו תמיד נעים והשאלות עשויות להיות פולשניות. לכן, מומלץ לפנות לפסיכיאטר פרטי שיקדיש לך זמן ותשומת לב ראויה וינהל את התהליך ברגישות. במהלך האבחון יציג בפניך הפסיכיאטר סדרה של שאלות שמטרתן להעריך את בוחן המציאות שלך, את המיומנויות התפקודיות שלך ואת האופן בו חייך מנוהלים במגוון רחב של היבטים. את מסקנותיו הוא ירכז בחוות הדעת שתימסר לביטוח הלאומי.

ליווי מקצועי במגוון תהליכים משפטיים

חוות הדעת של הפסיכיאטר אינה נדרשת רק בתהליכים מול הביטוח הלאומי. במגוון הליכים משפטיים, ייתכן שיידרש מאתנו לספק חוות דעת פסיכיאטרית. בין אם מדובר בהערכת נזק נפשי בתביעת נזיקין, ובין אם העניין הוא אסמכתה או בדיקה לביסוס כשירותנו המנטאלית והקוגניטיבית עבור עריכת מסמך משמעותי כגון צוואות וייפויי כוח, חוות דעת פסיכיאטרית משפטית דורשת סיוע של איש מקצוע המתמחה בתחום.

הניסיון והמקצועיות של ד"ר אביתר שגב בעריכת אבחונים פסיכיאטריים ומתן חוות דעת לבית המשפט עומד לרשותך בכל תהליך. בגישה נעימה ובגובה העיניים, יעמוד לרשותך המענה הראוי ביותר. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון:  .055-2774685

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here