קורס מזכירה משפטית

0
301
קורס מזכירה משפטית
קרדיט Canva

קורס מזכירה משפטית הוא אחד הקורסים המבוקשים במכללת אורנס לניהול בע"מ, המכללה המקצועית הרב תחומית לקורסים מובחרים. תוכנית הלימודים מספקת לתלמידות שמעוניינות להמשיך לקריירה כמזכירות משפטיות, את הידע השלם והמקיף על התחום. מזכירות משפטיות עובדות במשרדי עורכי דין ומסייעות בעבודתם. הן יכולות גם להתקבל לעבודה בפרקליטות או בבתי המשפט, ומקצוע זה נחשב לחלק בלתי נפרד מהמגזר המשפטי, שמציע תנאים מעולים למזכירות משפטיות שלמדו את כל המיומנויות והכישורים המקצועיים הנדרשים. גם אם העבודה תתחיל עם ביצוע משימות אדמיניסטרטיביות, עם הזמן, והוכחת המוטיבציה, הידע והכישורים המקצועיים, מעסיקים יתנו למזכירות משפטיות מעולות יותר ויותר תחומי אחריות.

תוכן קורס מזכירה משפטית

תכנית הקורס מתמקדת במיומנויות תקשורת, כתיבה ארגונית ומושגים משפטיים בסיסיים, כך שהתלמידות לומדות את הידע והכישורים הנדרשים לסייע לעורכי דין במשרדים פרטיים, בפרקליטות, או בבתי משפט. קורס מזכירה משפטית מכסה משפט אזרחי, פלילי, דיני משפחה, ואת כל תחומי המשפט האחרים, עם הידע הנדרש לתמלול מסמכים ופגישות עסקיות, מיומנויות מחשב, זימוני עדים, ניסוח תצהירים, מחקרים משפטיים ואיתור פסקי דין רלוונטיים לתיקים שונים שמתנהלים במשרד, עבודה על תוכנות משפטיות וניהול משרד. הקורס מלמד את המשימות היומיומיות הנדרשות בעבודת מזכירות משפטית, מונחים משפטיים ותחומי משפט שונים, סקירת מקצוע עריכת הדין ואופן פעולת מערכת בתי המשפט. כמו כן, נלמדות מיומנויות הפקת מסמכים משפטיים, מילוי טפסים משפטיים וניסוח הצהרות לעיתונות על זכיות בתיקים משפטיים חשובים.

זה הזמן  ללמוד קורס מזכירות משפטית

השגת הסמכה עם קורס מזכירה משפטית היא השיטה הטובה ביותר לרכוש את הידע המשפטי והכישורים המעשיים הדרושים כדי לעבוד כמזכירה משפטית. מחלקות כוח האדם במשרדי עורכי דין מגייסים מזכירות משפטיות בתדירות גבוהה, והקורס מציע את כל ההכשרה הנדרשת בתחום, כדי שניתן יהיה להתחיל לעבוד מיד בסיום הקורס. קבלת תעודה בסיום הקורס מציבה את בוגרות הקורס ביתרון מול מזכירות אחרות שלא עברו את ההכשרה הנדרשת, והוספת קורס מזכירה משפטית לקורות החיים מספקת יתרון בולט למועמדות. למכללת אורנס לניהול בע"מ יש ותק של שנים רבות, ואצלנו תקבלי את ההכשרה המקיפה הנדרשת להתחיל לעסוק באחד התחומים הפופולריים ביותר היום. היכנסו לאתר של המכללה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here