קסם היצירה

0
1993
קסם היצירה

הביטו על ילדיכם הצוחקים בצחוק גדול, אמתי וכנה בשעת היצירה שלהם. הביטו והיזכרו בעצמכם, בתחושת החירות בגילאי הילדות, שאפשרה לכם להתלכלך, ליצור, להדביק, לצבוע, לצייר, לרשום, לקשקש ולברוא אמנות יש מאין כקסם. לצערנו, עם הזמן כאשר אנחנו מתבגרים, אנחנו מאבדים את חדוות היצירה ומונעים מתוך הרצון להצליח ליצור יצירות מושלמות. וזה הזמן להזכיר לכם שליצירה ישנם יתרונות כה רבים התורמים לבריאות, ולכן מומלץ שתטמיעו זאת בכם ובקרב ילדיכם, שלעיתים לצאת מהקווים זה מבורך. וגם, למה לצאת מהקופסה כשאפשר לא להיכנס אליה מלכתחילה?

יוצרים בידיים

אין ספק שאחד מקסמיה של היצירה הוא האפשרות ליצור באופן אקטיבי ובכוחותינו האישיים. למלאכת היצירה ישנן תרומות רבות לילדים והיא מאפשרת להם לפתח את הקשב והריכוז, מיומנויות מוטוריות ורגשיות, יצירתיות ומסוגלות ומיומנויות חברתיות. למבוגרים, היצירה תספק מרגוע, שלווה, אפשרות מוצלחת לעיבוד מחשבות, רגשות ותחושות לצד פיתוח היצירתיות. היציאה נעשית באמצעות מבחר חומרי יצירה שניתן למצוא בחנויות היצירה השונות. בזמן השיטוט בחנויות הללו תתגלה בפניכם ממלכה מיוחדת מאין כמותה – מכחולים ומברשות, צבעי אקריליק, שמן ומים, עפרונות צבעוניים, צבעי פסטל, פחמים, מכליי ספריי, גירים, לכות, דבקים, נצנצים, חוטי צמר, בדים, מדבקות והיד עוד נטויה.

יוצרים את העיצוב לבית

אין ספק כי תחום העיצוב והיצירה הוא תחום פורה, רחב ונרחב. שינוי העיצוב בבית הוא מבוקש ומבורך. באמצעות שינוי העיצוב, אנחנו יכולים להתנער מהאנרגיה השלילית ולקבל בברכה אנרגיה חיובית, חדשה וזכה. תורת הפאנג שוויי מחדדת ומוסיפה כי עיצוב הבית משפיע מאוד על נפשו של האדם. התורה גורסת כי בחירת הצבעים בבית עשויה להשפיע על מערכות היחסים בבית. לעיתים, שיפוץ הבית הוא תהליך ארוך, מסורבל ויקר. לכן, אם אתם מחפשים פתרון עיצובי קל, מהיר וחסכוני, הכירו את פתרון הדבקת מדבקות לקיר. המדבקות לקיר מגיעות בטווח מגוון ורחב של עיצובים, צבעים, צורות וגדלים שניתן להדביק בקלות ובזריזות על כל קיר או משטח מבלי לפגום בו.

ארט דיפו – בית האמנות

מחפשים חנות אומנות בצפון או במרכז? ארט דיפו הינה רשת חנויות יצירה המספקת לקהל לקוחותיה ציוד אמנות, עיצוב ויצירה ישירות מהיבואן במחירים משתלמים לכל כיס. בסניפיה המרכזיים של הרשת או באתר החברה תוכלו ליהנות מרכישת ציוד מקצועי, משוכלל ואיכותי שיאפשר לכם ליצור, להתרגש וליהנות מהתהליך.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here