"Shoptagr"משדרגת את היצע פתרונות הקנייה החכמים עם תובנות מבוססות נתונים בזמן אמת של "Luminati Networks"

0
1321
Credit: Pixabay.com

פתרונות איסוף הנתונים של Luminati יעצימו את הפיצ'רים החדשים של פלטפורמת האי-קומרס הכוללים השוואת וחיזוי מחירים, זמינות מלאי ומעקב אחר הלך הרוח של הצרכנים.

חברת לומינטי נטוורקס (Luminati Networks) – המספקת פלטפורמה מובילה של איסוף נתונים מקוונים המסייעים לעסקים לראות את האינטרנט בשקיפות מלאה, הודיעה היום על תמיכה ב-Shoptagr, פלטפורמה דיגיטלית לסיוע בקניות המרחיבה את קו המוצרים של כלי סחר אלקטרוני ופתרונות שופינג חכמים, באמצעות איסוף נתונים מקוונים בזמן אמת.

מאז שהושקה ב-2014, Shoptagr, פלטפורמת קניות חכמה ופורצת דרך, חוללה מהפך בחוויות הקניות של צרכנים מכל מקום בו הם נמצאים ומאפשרת ללקוחות לקבל החלטות חכמות יותר בעת שהם עורכים קניות ברשת. Shoptagr פועלת כסייעת קניות עוצמתית המשפרת את חווית הלקוח עם התאמה מהירה ונוחה של מוצרים איכותיים במחירים הנמוכים ביותר העונים על דרישות הלקוח. הפלטפורמה הפופולרית, המשמשת כיום יותר מ-2.5 מיליון צרכנים, ממליצה על מוצרים לקנייה בהתאם להיסטוריית המשתמש ובנוסף מספקת למשתמשים קופונים רלוונטיים עם הגעתם לקופה וכן הצעות להנחות לרכישות הבאות.

כפלטפורמה המחויבת לשיפור מתמיד בחוויית הצרכן, Shoptagr הוסיפה לאחרונה להיצע גם השוואת וחיזוי מחירים. החברה מכירה בצורך בתובנות מעודכנות ובנתונים בזמן אמת שישפרו את חוויית הקנייה הכוללת. לפיכך פנתה Shoptagr ל-Luminati, המובילה העולמית באיסוף דאטה גלוי ברשת. הרשת של Luminati מאפשרת ל- Shoptagr לאסוף נתונים מקוונים בהיקף גדול ולספק לצרכנים את התובנות לקראת ביצוע רכישה.

תובנות המופקות מנתונים מסייעות ל- Shoptagr בכמה דרכים, בהן:

  • השוואת מחירים: סריקת זירות מסחר ואתרי סחר אלקטרוני על מנת להציע למשתמשים את המחירים הטובים ביותר למוצרים המבוקשים ביותר. מאחר שמחירים משתנים בהתמדה ומוצרים מוצעים במבצעים, פתרון גמיש המציע נתונים מקוונים המעודכנים תמיד בזמן אמת הינו קריטי להצלחה.
  • זמינות המלאי: וידוא זמינותם של המוצרים במלאי וזיהוי כאשר רמת המלאי ממוצר מסוים מתקרבת לאפס. צרכנים זקוקים לקבל את המידע הזה כדי שלא יחמיצו הזדמנות לרכוש את המוצרים שהם רוצים.
  • הלך הרוח של הצרכנים: איסוף ביקורות צרכנים מאתרי סחר אלקטרוני על מנת להבטיח שהמשתמשים קונים רק ממקורות אמינים עם בסיס של לקוחות מרוצים.

"פתרון איסוף הנתונים של Luminati מאפשר לנו לאסוף ביתר יעילות מחירים ונתוני מלאי מהאינטרנט ולחלוק את המידע הזה עם הצרכנים כדי שיוכלו לקבל החלטות קנייה חכמות," הסביר רונן יובל, מייסד-שותף ו- COO של Shoptagr. "הודות להוספת היבט זה לקו מוצרי הקניות המותאמים אישית שלנו, הצרכנים יכולים לחסוך זמן וכסף כאשר הם מחפשים פריטים לקנייה. התובנות חייבות לשקף את המבצעים בזמן אמת ואנחנו מסוגלים לספק להם את המידע הודות ליכולתה של Luminati לאסוף נתונים אמינים 100% מהזמן. אנו מרוצים מאוד מיציבות ואיכות השירות ש-Luminati מספקת ומצפים להרחיב את שיתוף הפעולה עמה תוך כדי צמיחה."

"אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם Shoptagr שמקפידה לפתח פתרונות חדשים ומתוחכמים המאפשרים לצרכנים לאתר את העסקה הטובה ביותר ולקמעונאים למשוך לקוחות," אמר אור לנצ'נר, מנכ"ל Luminati Networks. "רשת האינטרנט אינה נגישה לכולם באותה מידה והפלטפורמה שלנו הופכת אותה לנגישה לעסקים כדי שיוכלו להתחרות בגלוי. Luminati עובדת עם חברות ממגזרים רבים, בהם סחר אלקטרוני, פיננסים ונסיעות, ומאפשרת לארגונים לראות את האינטרנט באופן חופשי. איסוף נתונים הזמינים לכולם חיוני להצלחתה העסקית של Shoptagr ואנו מצפים להמשיך את קשרינו עם החברה ולסייע לה בשיפור החוויה עבור הצרכנים ובהמשך צמיחה." הוסיף לנצ'נר.

אודות  Luminati Networks

Luminati הוקמה במטרה לספק מידע/דאטה פומבי ופתוח מהרשת לכל ארגון וחברה בעולם. החברה מספקת שירותי דאטה לאלפי לקוחות ובהן חברות מובילות רבות במדד Fortune 100 הרואות בה פלטפורמה אמינה ומשמעותית. 230 עובדי Luminati מחויבים למענה מקצועי לדרישות הקשורות למידע פומבי תוך עמידה בקוד האתי של החברה.

Credit: Pixabay.com

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here